Sveikas maistas būna skanus

  Apie sveiką mitybą kasmet kalbama vis daugiau...


  Pagerinti sveikos mitybos racioną gali polisalyklo ekstraktas „Polisol“, kuris pasižymi daigintų kviečių, miežių, avižų ir kukurūzų grūdų (salyklų) gydomąja galia. Būtent toks salyklų derinys geriausiai padeda stiprinti imunitetą ir palaikyti įprastą organizmo veiklą. Šis sveikos mitybos produktas gaminamas netoli Kijevo esančioje modernioje gamykloje, griežtai laikantis technologinių procesų.    Polisalyklų ekstraktų technologija susideda iš šių pagrindinių procesų: salyklo valymas ir skaldymas; pertrynimas – salyklų netirpių medžiagų perdirbimas į tirpią konsistenciją veikiant fermentams; filtravimas; pasterizavimas, vakuuminis misos išgarinimas, pasterizavimas, polisalyklo ekstrakto išpilstymas. 


POLISOL vartojimo rekomendacijos ir dozavimas


Salyklų ekstraktus rekomenduojama vartoti:

- imunitetui gerinti;

- hemoglobino lygiui didinti;

- cholesterolio lygiui mažinti;

- nevaisingumo atveju;

- nėščioms moterims gydant anemiją, vaisiaus hipoksiją ir hipertrofiją;

- žindyvėms esant nepakankamai laktacijai ir norint pagerinti pieno kokybinę sudėtį;

- vyrams potencijos, lytinio aktyvumo gerinimui, ejakuliato kiekiui didinti;

- moterims ginekologinių ligų, susijusių su ovuliacija, folikulų susidarymu, kiaušidžių problemomis atveju;

- vaikams siekiant užtikrinti imuninę apsaugą, normalų augimą ir vystymąsi;

- sportininkams, žmonėms, užsiimantiems kūno rengyba, kultūrizmu, siekiant sumažinti raumenų įtampą po fizinio krūvio;

- brandaus amžiaus žmonėms organizmo energetikos potencialo gerinimui, gyvybingumui;

- skrandžiui ir žarnynui valyti bei žarnyno mikroflorai gerinti;

- odos, plaukų ir nagų būklei gerinti;

- esant didelei apkrovai, tiek protinei, tiek fizinei;

- depresijos atveju;

- laikantis pasninko;

- organizmui nusilpus po ligos, operacijos, tame tarpe chemoterapijos.

 

   POLISOL – tai visavertis, 100% natūralus, subalansuotas vitaminų, mikroelementų, aminorūgščių ir maistinių medžiagų derinys sveikam gyvenimo būdui!

 

 

 

  

 

POLISOL - daigintų grūdų gydomoji galia

 


   Daigintus grūdus nėra itin skanu valgyti, o štai „Polisolo“  tąsios masės desertinis skonis patiks net vaikams. 100% natūralių vitaminų, aminorūgščių ir mikroelementų gydomasis derinys polisalyklų ekstrakte užtikrina bendrą gydomąjį efektą, patvirtintą klinikinių tyrimų.

Daigintuose grūduose (salykle) yra visas sveikai mitybai reikalingų ingredientų kompleksas: baltymai, lengvai įsisavinami angliavandeniai, ląsteliena su maistinėmis skaidulomis, mineralinės medžiagos, vitaminai. Be to, grūdų salykle yra dažančiųjų ir polifenolio junginių, taip pat augalinių fermentų ir hormonų. Todėl iš kviečių, avižų, kukurūzų, miežių salyklo pagaminti produktai gali būti naudojami ne tik sveikam maistui, bet ir kaip gydomieji, dietiniai preparatai.

Pagrindinę organinių junginių masę grūdų salykle sudaro angliavandeniai ir baltymai, kurie atlieka svarbų vaidmenį žmogaus gyvybinės veiklos palaikyme.
   Grūdų salyklų sudėtyje esantys baltymai išsiskiria savo kiekybine sudėtimi bei aminorūgščių santykiu, tai ir nulemia jų biologinį poveikį žmogaus organizmui. Pavyzdžiui, kviečių salyklas, lyginant su kitų grūdų salyklais (avižų, miežių, kukurūzų) turi daugiau baltymų bei organizmui būtinų aminorūgščių (daugiau nei 30% bendro baltymų kiekio), kaip antai lizinas, metioninas, triptofanas, histidinas, cistinas, argininas, kurios reguliuoja apykaitos procesus organizme.

Avižų dietinės savybės yra vertinamos dėl aukšto baltymų ir organizmui būtinų rūgščių kiekio.

Tačiau kviečių ir kukurūzų baltymuose yra tik apie 59% lizino, palyginti su idealiuoju baltymu.

Miežių salyklo sudėtyje daugiausia yra mažamolekulinių baltymininių medžiagų – apie 50%, o stambiamolekulinių – apie 31%. Bendrai, dėl didelio kiekio tirpių baltymų kviečių salyklas pagal vidutinės ir mažos molekulinės masės frakcijų sumą lenkia miežių ir kukurūzų baltymus.

 

Sudėtis:

Lengvai įsisavinami angliavandeniai, baltymai, kuriuose yra nepakeičiamų aminorūgščių, grupių В, С, РР, Е vitaminai, mikroelementai (kalis, kalcis, fosforas, cinkas, magnis, geležis ir kt.), augaliniai fermentai, fitohormonai, polifenolio medžiagos, augalinės skaidulos.

 

Biologinė vertė:

- normalizuoja apykaitos procesus vidaus organuose ir sistemose, tame tarpe ir vyriškų lytinių liaukų veiklą;

- gerina virškinamojo trakto veiklą, net ir esant žarnyno disbakteriozei;

- turi antioksidantinį poveikį;

- didina fizinį ir protinį darbingumą;

- mažina cholesterolio kiekį;

- stimuliuojančiai veikia kraujodaros procesus.

 

Indikacijos:

Vartojimas:

-             nesant sveikatos nusiskundimams: sportuojant, fizinių ir protinių apkrovų metu; nėštumo ir žindymo laikotarpiu; aterosklerozės ir onkologinių susirgimų profilaktikai;

- taikant profilaktinę ar gydomąją mitybą esant medžiagų apykaitos sutrikimams, tame tarpe lipidų apykaitos (aterosklerozė, širdies ir kraujagyslių ligos);

- taikant dietinę mitybą esant lėtiniam cholecistitui, pankreatitui, kolitui, vyriškų lytinių liaukų funkcijų sutrikimams.

Tolimoje Australijoje salyklo pagrindu pagamintų produktų vartojimo skatinimas yra nacionalinės sveikatos užtikrinimo programos dalis. Tačiau mes gyvename ne Australijoje ir, išskyrus mus pačius, niekas kitas nepasirūpins mūsų ir artimųjų sveikata...

1984 metais polisalyklų ekstraktai buvo apdovanoti TSRS Visasąjunginės liaudies ūkio pasiekimų parodos aukso medaliu, o šių produktų gamintojai gavo nacionalinę premiją.


Klinikiniai tyrimai patvirtino „Polisol“ vartojimo efektyvumą:

 

·         Ukrainos MMA Pediatrijos, akušerijos ir ginekologijos institute 1984-1990 m. anemijos, vaisiaus hipoksijos ir hipertrofijos, nepakankamos laktacijos efektyvaus gydymo kursą praėjo daugiau nei 5000 nėščiųjų ir žindyvių iki 40 metų amžiaus.

·         Nuo 1984 iki 1990 m. 1800 vaikų, turinčių virškinimo organų, lipidų apykaitos problemų, sergančių hepatobiliarinės sistemos ligomis, buvo suteikta gydymo ir profilaktinė pagalba institute;

·         Ukrainos seksologijos ir andrologijos institute 2009 metais polisalyklų ekstraktus įtraukus į 60 vyrų mitybą, jie pajuto lytinės funkcijos pagerėjimą;

·         Higienos ir pesticidų toksikologijos Mokslinių tyrimų institute "Polisol" buvo efektyviai naudojamas gydant profesinius susirgimus, net ir tuos, kuriuos sukėlė avarijos Černobylio AE pasekmės.